Ali Koç’tan Yeni Başkanlık Hamlesi

Süper Lig devi Fenerbahçe, Haziran ayında Seçimli Genel Kurula gitmeye hazırlanıyor. Ancak Sarı-Lacivertli kulüpte başkan adaylığı konusunda belirsizlik atmosferi hakim.

Asbaşkan Erol Bilecik, Başkan Ali Y. Koç’un talebi doğrultusunda, Fenerbahçe SK Seçimli Olağan Genel Kurul ile ilgili istişare yapmak üzere Sayın Sadettin Saran ile 11 Mayıs Cumartesi (bugün) bir görüşme gerçekleştirileceğini açıkladı.

FENERBAHÇE’DE GENEL GÖRÜNÜM

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile başkan adayı Sadettin Saran bugün bir araya geleceği görüşme sonrası Sarı-Lacivertli takımda yaşanabilecek olası ihtimaller değerlendirildi. Bu ihtimaller ise şöyle; Sadettin Saran tek aday olursa Aziz Yıldırım da aday olacağı ve Saran’ın bu seçimde Yıldırım karşısında şansı olmadığı öne sürüldü.

Öte yandan Ali Koç’un yeniden aday olmak istemediği ancak Aziz Yıldırım’ın da yeniden başkan olmasını istemediği iddia edildi. Eğer Ali Koç day olursa Aziz Yıldırım’ın aday olmayacağı da konuşulan iddialar arasında

ALİ KOÇ’TAN SADETTİN SARAN’A TEKLİF

Camianın çıkarımı ise şu yönde:

Ali Koç, 1 dönem daha başkanlık yapacak. Sadettin Saran’a kendi listesine girmeyi teklif edecek. Futbolun sorumluluğunu tamamen Saran’a vererek. Kendisi Türk futbolunun temizliği için uğraşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir