Matt Smith: House of the Dragon’ı kabul ederken şüphelerim vardı

‘House of the Dragon’ dizisinde Daemon Targaryen karakterini canlandıran oyuncu Matt Smith, rolü kabul ederken yaşadığı şüpheyi anlattı.

Ntv’nin aktardığına göre, The Guardian’a konuşan oyuncu, “House of the Dragon dizisinin orijinal Game of Thrones’un mirasına sahip çıkacağı konusunda şüphelerim var. Aynı şüpheyi Doctor Who’yu kabul ettiğimde de yaşadım. Menajerim ‘Bu işi yapacaksın!’ demişti. Ben de yaptım ve hayatım değişti. Bugüne kadar yaptığım en harika işti” dedi.

‘HER ZAMAN EĞLENCELİ OLMASI GEREKMİYOR’

Oyuncu, neden bu kadar tereddüt ettiği sorulduğunda şu yanıtı verdi:

“Bir oyuncuyu mutsuz etmenin en iyi yolu ona bir iş vermek. Çünkü bu sefer kendinle ilgili çok düşünmeye başlıyorsun. ‘Bu işten keyif alabilir miyim?’ diye düşünüyorsun. Babama aldığım işler yüzünden bazen keyif almadığımı söylerdim ve bana ‘Lanet olsun oğlum. İş bu. Her zaman eğlenceli olması gerekmiyor. Yapmaya devam et.”

Londra’dan ABD’ye gidip film yıldızı olma hayallerinin peşinden koşmadığı için bazen pişmanlık duyduğunu da açıklayan Smith, “Oraya taşınacaktım. Bazen geriye dönüp bakıyorum da belki de gerçekten Karen Gillan’ın arkasından gitmeliydim. Sonra bazı şeyler oldu. Burada bir ilişkiye başladım ve nihayetinde burada kaldım” ifadelerini kullandı.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir